Люди завжди мають допомагати тим, хто потрапив у біду, а також людям, які свідомо виконують почесний громадянський обов’язок, захищаючи Батьківщину та свій народ.
Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в нашій країні, кожен з нас може зробити свій посильний внесок у волонтерську роботу. Учні та батьки Підвисоцького НВО взяли участь в акції «Разом переможемо», яка була проведена до Дня Збройних сил України.
Благодійна допомога, виготовлені власноруч учнями обереги, плакати та листи передано у штаб волонтерської організації «Разом».
Обереги та листи від учнів:
Ятранського НВК ![](file:///C:\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png)
![](/_nw/0/s27900013.jpg)
![](file:///C:\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image005.png) ![](/_nw/0/16183096.png)
Тернівської ЗШ І-ІІ ступенів
![](/_nw/0/s62539926.jpg)
![](/_nw/0/s87038744.jpg)
Підвисоцької ЗШ І-ІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка
![](/_nw/0/s54297202.jpg)
![](/_nw/0/s38688801.jpg)
Підвисоцького НВО
![](/_nw/0/s65757841.jpg)
|