Thursday, 26.05.2022, 01:04
Вітаю Вас Guest | RSS

Підвисоцьке навчально-виховне об'єднання

Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Підсумки олімпіад

 Вітаємо 
учнів Підвисоцького НВО з успішним виступом у ІІ(районному) етапі Всеукраїнських олімпіад

з української мови та літератури

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                      Семко Валерія (9 кл.) – І місце
                                      Буряк Валентина (10 кл.) – І місце

                                                Синиця Катерина (11-А кл.) – ІІ місце
                                      Бондаренко Ольга (11-А кл.) – ІІІ місце
Копенкуватська ЗШ І-ІІ ступенів:
                                      Ковальчук Інна (7 клас) - ІІІ місце
 

з хімії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                        Михайлюк Діана (11-А кл.) – І місце
                                        Синиця Катерина (11-А кл.) – ІІ місце
                                        Буряк Валентина (10 кл.) – ІІ місце
                                        Лаврик Юлія (9 кл.) – ІІ місце

                                        Семко Валерія (9 кл.) – ІІІ місце
Копенкуватська ЗШ І-ІІ ступенів:
                                        Маєвська Ріта (7 клас) - ІІІ місце

з математики

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                        Ковальова Валентина (10 кл.) – І місце
                                        Саженюк Альбіна (11-А кл.) – І місце

                                        Бондаренко Ольга (11-А кл.) – ІІ місце
                                        Лаврик Катерина (6 кл.) – ІІІ місце
Тернівська ЗШ І-ІІ ступенів:
                                        Кейбало Світланва (9 кл.) - ІІІ місце

з географії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                         Буряк Валентина (10 кл.) – І місце
                                         Саженюк Альбіна (11-А кл.) – І місце

з історії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                            Семко Валерія (9 кл.) – ІІІ місце

з фізики

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                           Ковальова Валентина (10 кл.) – І місце
                                           Лаврик Юлія (9 кл.) – ІІ місце
                                           Саженюк Альбіна (11-А кл.) – ІІІ місце

з трудового навчання

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          Копійчук Дар’я – ІІ місце
                                          Рижиков Владислав (9 клас) – ІІІ місце
                                          Онищенко Вікторія – ІІІ місце

з англійської мови

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          Шеремета Яна (9 кл.) - ІІ місце
                                          Кукурудза Максим (11 кл.) - ІІ місце

                                          Лаврик Юлія (9 кл.) - ІІІ місце
 

з інформаційних технологій

Копенкуватська ЗШ І-ІІ ступенів:
                             Кротюк Яна(8 клас) - ІІІ місце
                             Кротюк Аліна(8 клас) - ІІІ місце

 

 

з правознавства

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                            Лаврик Анастасія (10 кл.) – ІІ місце

з біології

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                           Буряк Валентина (10 кл.) - І місце
                                           Синиця Катерина (11-А кл.) – ІІ місце
                                           Семко Валерія (9 кл.) – ІІІ місце

з економіки

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          Саженнюк Альбіна (11 кл.) - І місце

 

 Вітаємо 
учнів Підвисоцького НВО з успішним виступом в обласних етапах філологічних олімпіад та конкурсів з української мови та літератури

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка
                               Буряк Валентина Володимирівна, учениця 10 класу – диплом ІІ ступеня.
                               Семко Валерія Валеріївна, учениця 9 класу - диплом ІІІ ступеня.

ІІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                  Буряк Валентина Володимирівна, учениця 10 класу - переможець конкурсу.

ІІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                       Буряк Валентина Володимирівна, учениця 10 класу - диплом І ступеня.
                                       Семко Валерія Валеріївна, учениця 9 класу - диплом ІІІ ступеня.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031