Thursday, 26.05.2022, 00:55
Вітаю Вас Guest | RSS

Підвисоцьке навчально-виховне об'єднання

Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Підсумки олімпіад 2019-2020

 Вітаємо 
учнів Підвисоцького НВО з успішним виступом у ІІ(районному) етапі Всеукраїнських олімпіад

з української мови та літератури

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                          Осадчук Анна (10-Б кл.) – І місце,                 
                                       
             
 Копенкуватська ЗШ І-ІІ ступенів                                                                                                                                                                                                                         Кравець Вікторія (9 клас) - ІІ місце


                                      

з фізики

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                       Цевенко Юлія (11 клас) - І місце                                                                                                                                                   Лаврик Катерина (9 кл.) – ІІ місце,
                                       Юрійчак Анастасія (11 кл.) – ІІ місце
                                       Ковальчук Інна (10-Б кл.) - ІІІ місце                                                                                                                                               Новіков Даниїл (8 кл.) - ІІІ місце                                                                                                                                                   Гонта Тетяна (7 клас) - ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

з математики

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                        Новіков Даниїл (8кл.) - І місце,                                                                                                                                                      Осадчук Роман (6 кл.) - І місце,                                                                                                                                                    Михайлюк Мар'яна (6 кл.) - ІІ місце,                                                                                                                                            Даценко Карина (7 кл.) - ІІ місце,                                                                                                                                                  Лаврик Катерина (9 кл.) - ІІІ місце,                                                                                                                                                Осадчук  Анна (10 клас) - ІІІ місце,                                                                                                                                              Зозуля Денис (8 клас) -ІІІ місце,                                                                                                                                                    Гонта Тетяна (7 кл.) - ІІІ місце                                                

                                 

 
                                       
 

з екології

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                         Іванова Діана (11- Б кл.) – ІІ місце
                                          

з історії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          Лаврик Катерина ( 9 кл.) – І місце,                                                                                                                                               Осадчук Анна (10-Б) - ІІ місце,                                                                                                                                                                                                                                                              

 

з хімії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          Шеремета Яна  (11 Б кл.) – І місце,                                                                                                         Лаврик Катерина ( 8 кл.) - ІІ місце,
                                          Новіков Даниїл ( 7 кл.) – ІІ місце,

                                          Юрійчак Анастасія (10 кл.) – ІІІ місце,                                                                                                     Зозуля Денис (7 кл.) - ІІІ місце

з трудового навчання

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                         
                                       

з англійської мови

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                        Лаврик Юлія  (11-А кл.) - ІІІ місце
                                        Ковальчук Інна ( 9 кл.) - ІІІ місце

з інформаційних технологій

Підвисоцька  ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка:
                             Заславська Тетяна (11-Б клас) - ІІ місце,                                                                                                       Поліщук Владислав (9 клас) - ІІІ місце
                            

 

з правознавства

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                           Дудняк Ельвіра (11-Б кл.) – ІІ місце,                                                                                                                                             Маєвська Ріта (9 кл.) - ІІІ місце

з біології

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                          
                                                                                                                                                                                        І

з географії

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:                                                                                                                                  Лаврик Катерина (8 кл.) - І місце,                                                                                                       Ковальчук Інна (9 кл.) - І місце,                                                                                                          Маєвська Ріта (9 кл.) - ІІ місце,                                                                                                                   Буряк Владислав (10 клас) - ІІ місце,                                                                                                                  Семко Валерія (11- Б клас) - ІІ місце,                                                                                                         Шеремета Яна (11- Б клас) - ІІІ місце
                                          

 

Вітаємо 
учнів Підвисоцького НВО з успішним виступом в районних етапах конкурсів з української мови та літератури

ІІ етап ХХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка 

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
  Осадчук  Анна, учениця  10 кл. – І місце,                                  Лаврик Катерина, учениця 9 кл. - І місце,                                                       Ібрагімова Карина, учениця 11-А кл. - І місце,                           Степанюк Богдана, учениця 5 кл. - І місце,                                                       Бедрик Інна, учениця 5 кл. - ІІ місце,                                          Михайлюк Мар'яна, учениця 6 класу - ІІ місце,                                                 Новіков Даниїл, учень 8 класу - ІІ місце,                                    Романщак Софія, учениця, учениця 9 класу - ІІ місце,                                   Осадчук Роман, учень 6 класу - ІІІ місце,                                   Даценко Карина, учениця 7 кл. - ІІІ місце,                                             

 Покотилівська ЗШ І-ІІ ступенів:                                                                                                                                                                                     Коренюк Анна, учениця 7 кл. - І місце,                                                                                                                                                                     Романщак Віталій, учень 7 клас - ІІ місце                                                                                                                                       

 

ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                               
 Семко Валерія, учениця 11-Б кл. - І місце,                                                                                                                                                              Запорожець Анастасія, учениця  3 кл. - ІІ місце,                                                                                                                                                      Ібрагімова Карина, учениця 10 кл. - ІІІ місце,                                                                                                                                                       Осадчук Роман учень 5 кл. - ІІІ місце,                                                                                                                                                                 Антошко Олександра, учениця 4 кл. - ІІІ місце,                                                                                                                        Покотилівська ЗШ І-ІІ ступенів:    Коренюк Анна, учениця 6 класу - ІІ місце

 

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                       , учениця  класу - диплом І ступеня.
                                      , учениця  класу - диплом ІІІ ступеня.

 Вітаємо 
учнів Підвисоцького НВО з успішним виступом в обласних етапах філологічних олімпіад та конкурсів з української мови та літератури

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка
                                учениця   класу – диплом ІІ ступеня.
                              учениця   класу - диплом ІІІ ступеня.

ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка 

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                Осадчук Анна Валеріївна, учениця 9 класу - переможець конкурсу,                                                                                                              Даценко Владислав Анатолійович, учень 11-Б класу - переможець конкурсу

 

ІІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка:
                                       , учениця  класу - диплом І ступеня.
                                      , учениця  класу - диплом ІІІ ступеня.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031