Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Лютий » 2 » Районна літературно-краєзнавча конференція, присвячена 120-річчю з дня народження Є.Ф.Маланюка
23:40 Районна літературно-краєзнавча конференція, присвячена 120-річчю з дня народження Є.Ф.Маланюка |
2 лютого відбулася районна літературно-краєзнавча конференція, присвячена 120-річчю з дня народження Є.Ф.Маланюка, «Є.Маланюк – поетичний символ Еллади-України». У рамках конференції були обговорені досліджені питання з життя і діяльності видатного українського поета, філософа, мислителя. У конференції взяли участь учні та вчителі-словесники Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка.
![](/_nw/0/23756716.jpg)
Учитель української мови та літератури Гаврилюк Ірина Олександрівна розповіла про премію імені Є.Маланюка та її лауреатів.
![](/_nw/0/41490831.jpg)
Власну науково-дослідницьку роботу з літератури рідного краю на тему «Провідні мотиви та деякі засоби експресії поетичної спадщини поета-земляка Є.Ф.Маланюка» представила учениця 9 класу Семко Валерія (науковий керівник - Скрипка Н.К).. Учень 11-А класу Кукурудза Максим презентував аудіозапис поетичної збірки «Пам’ять» членів шкільної літературної студії «Джерельце», присвяченої ювілею земляка, та декламував власний поетичний твір. Виступила з поетичною посвятою «Маланюкові, поетові-земляку до ювілейного дня народження» Скрипка Н.К.
![](/_nw/0/s59110093.jpg)
Учасники конференції поклали квіти до пам’ятника земляку та побували на тематичній екскурсії в районному краєзнавчому музеї.
|
Переглядів: 391 |
Додав: vagorchichko
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|