Статистика
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0
|
|
22 вересня відбулося розширене засідання методичної ради Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка. Розглядалися питання аналізу методичної роботи за минулий рік, результатів діяльності за підсумками ЗНО, підготовки та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, атестації 2016-2017 навчальному році та затвердження плану проведення предметних тижнів.
![](/_nw/0/47284050.jpg)
|
Переглядів: 382 |
Додав: vagorchichko
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|