Статистика
Онлайн всього: 23 Гостей: 23 Користувачів: 0
|
|
17 лютого на базі Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка, методист Новоархангельського МК, Коваленко Оксана Юріївна проводила майстер-клас з учителями Підвисоцького НВО по створенню сайтів і блогів. Учасники заходу створили свої інтернет-ресурси, зробили перші кроки щодо їх наповнення.
![](/_nw/0/s21844063.jpg)
|
Переглядів: 450 |
Додав: vagorchichko
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|