У п’ятницю, 16 вересня, у нашій школі відбулася виставка композицій з осінніх квітів «З ювілеєм, школо», приурочена 155-річчю Підвисоцької школи, яке святкуватиметься у кінці жовтня. У виставці брали участь учні 1 - 11 класів. Гілочки калини, пшеничне колосся, чорнобривці, троянди – це все заплелось у вишукані букети, які представили учні для огляду. Авторів кращих робіт адміністрація школи нагородила листами подяки та грамотами.
![](/_nw/0/83829345.jpg)
![](/_nw/0/s47869210.jpg)
![](/_nw/0/s73849457.jpg)
![](/_nw/0/s31449232.jpg)
|