Крізь роки предки пронесли славні традиції та звичаї нашого народу, передаючи їх із покоління в покоління, тож наш обов’язок - ушановувати та передавати ці знання нащадкам, дарувати людям радість і позитив, нагадуючи про народні традиції та звичаї. Аматорською акторською трупою факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва 8 грудня був проведений виступ для школярів Підвисоцької загальноосвітньою школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Підвисоцького НВО. Гостей радо зустрічав директор школи Сергій Петрович Гаврилюк.
Зустріч розпочалась уроком-лекцією на тему «Попит і пропозиція на фінансовому ринку України» для учнів 11-х класів, яку провела кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Котвицька Наталя Миколаївна.
![](/_nw/0/s38613658.jpg)
Зацікавила гостей екскурсія куточками школи та до музею історії школи з заступником директора НВО по виховній роботі Довгань Н.С.
![](/_nw/0/s44560787.jpg)
А про теплоту залу під час виступу, головною метою якого була імпровізована інсценізація Андріївських вечорниць, годі й говорити: школярі з таким захватом та бажанням проявляли цікавість до подій на сцені, що їхньому ентузіазму можна було тільки позаздрити.
Під час дійства студенти продемонстрували , які саме способи ворожіння були найпопулярнішими у наших предків та є актуальними і донині.
![](/_nw/0/s26260914.jpg)
Молодь із захопленням спостерігала за імпровізованими вечорницями і здавалося, що всі присутні поринули в ту чаруючу атмосферу та відчули всі тонкощі проведення святкових обрядів, а доповнювали загальну картину та додавали іскринок веселощів і гумору запальні українські народні пісні.
![](/_nw/0/s83493405.jpg)
Усі бажаючі мали змогу спробувати власні сили та вкусити калити.
![](/_nw/0/s46997268.jpg)
По завершенню вистави зі словами подяки до всіх звернулася кандидат економічних наук, старший викладач Леся Віталіївна Барабаш, привітавши усіх присутніх, і закликала молоде покоління берегти та плекати самобутні звичаї, традиції українського народу.
![](/_nw/0/s88432265.jpg)
Тож не цураймося своїх традицій та звичаїв, адже саме в них закладена душа нашого народу, мудрість віків і поколінь, сила і слава наших предків!
Продовжили студенти знайомство з Кіровоградщиною в народному краєзнавчому музеї с. Підвисоке. Керівник музею Микола Павлович Баланівський провів цікаву екскурсію для гостей.
![](/_nw/0/s65757640.jpg)
|